'It Doarp Eastermar' is vandaag op de tiende plaats geëindigd. Op de einduitslag staan we op de tweede plaats, dus de promotie naar de A-klasse staat vast.
Foto gemaakt door Anna en Marc Bruins.
Bij de start had 'It Doarp Eastermar' de 8-ste plaats. In de strijd zijn zij opgeschoven naar de 6-de plaats, maar bij een aanval op de 5-de plaats kregen zij protest. Een strafrondje moest gemaakt worden om dat protest weer ingetrokken te krijgen. Daardoor kwamen zij op de 8-ste plaats terecht.
Een 10-de plaats in de wedstrijd van vandaag was dus het eindresultaat, maar het doel, een promotie naar de A-klasse, is behaald!
Foto's en het verslag van Fokje en Oebele volgen na het feest. (Als zij daartoe nog in staat zijn..).
Zondag 3 augustus halen we de strijders natuurlijk feestelijk binnen. Om ± 16.00 uur zullen ze in Eastermar aankomen. Kom in het oranje en vergeet niet de Eastermarder vlag mee te nemen.
-
- Informatie
- 06 december 2023
Skûtsjewijnactie 2023
Hoewel inflatie, grondstofprijzen en kosten voor materiaal de afgelopen jaren almaar toenamen, heeft... Fierder lêze » -
- Informatie
- 27 november 2023
Winterferljochting skûtsje Ea hinget wer
De Winterferljochting hinget wer yn de mêst. Foto's: Henk de Leeuw Fierder lêze » -
- Informatie
- 02 november 2023
Skûtsje Ea weer klaar voor de winter
Zaterdag 28 oktober was het weer tijd voor de jaarlijkse mastwisseling. De wedstrijdmast er af en ond... Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 oktober 2023
Cheque Rabo Clubsupport foar SIES
Tige tank dat jimme op ús stimd hawwe! Bestjoer SIES Fierder lêze » -
- Informatie
- 26 september 2023
SIES Donateursilen 2023
Sneon 23 speptimber wie it jierliks donateursilen mei it Eastermarder skûtsje.De opkomst wie goed en... Fierder lêze » -
- Informatie
- 07 september 2023
Donateurzeilen Eastermarder skûtsje
Het Stichtingsbestuur en eigenaren van het Eastermarder skûtsje bieden hun donateurs de gelegenheid... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 02 december 2023
Eastermar is...
...in twadde doarpsskûtsje: de Broekophâlder. Fierder lêze »