Easterbarren 2024. Zoals jullie van ons gewend zijn wordt het ook dit jaar een knaller met geweldige muziek, vele artiesten, acts en shows.
It nije barren
Waar het Easterbarren in de eerste jaren met name bezocht werd door publiek uit eigen dorp, is het door de jaren heen uitgegroeid tot een regio-bekend evenement met zo’n 5000 bezoekers. Om dit barren nog minstens 20 edities te kunnen organiseren, willen we met het festival ook vooruit. Naast de veranderingen die de afgelopen jaren zijn doorgevoerd (muntensysteem, een nieuwe website en een nieuw logo plus bijbehorende huisstijl), gaan we na het klinkende succes van vorig jaar ook dit jaar weer een pre-party organiseren op de vrijdagavond. Het Easterbarren is dus niet alleen op zaterdag 31 augustus, OOK op 30 augustus.
Eastermar bruist van cultuur
Voor de 22e editie van het Easterbarren worden 12 podia opgetuigd. Er komen meer dan 35 groepen onderverdeeld in bands, solisten en artiesten die zang, dans en verschillende acts bij u zullen brengen. Zo zijn Folkert Wesseling en Adri de Boer er met hun act “Busterbaarlik”. De opening op zaterdag 14.30 uur zal verzorgd worden door Duo Hûnekop. Piter Wilkens, Corneum en Souw zullen spelen, evenals een verscheidenheid aan lokaal talent. Een kleine greep hieruit: Carla de Bruine, Compromise, Queen Tribute Band, De Marko’s, 4-Aces Bluesband, Seispack. Ook aan de kinderen is gedacht. Voor hen is er onder andere Joris de kinder entertainer, schmink, en Pascal’s attractiepark met onder andere een luchtkasteel, rodeostier en kindertrein. Voor het complete programma: klik hier
Wanneer
De vuistregel is dat het Easterbarren plaatsvindt op de laatste zaterdag van augustus – inclusief de pre-party betekent dat dus 30 en 31 augustus.
De pre-party op vrijdag zal beginnen om 20.00 uur en duurt tot 24.00 uur.
Zaterdag starten we om 14.30 uur met de opening waarna het festival om 15.00 uur losbarst.
Vanaf 20.00 uur sluiten de verschillende podia en gaan we door op het hoofdpodium op het Breed tot 22.45 uur.
We hebben er zin in, jullie hopelijk ook! Graag tot ziens op 30 en 31 augustus!
‘Jo komme toch ek op it Easterbarren!!?’
Groet,
Team Easterbarren
-
- Informatie
- 14 januari 2025
Pubquiz tbv Alpe d'Huzes/KWF
-
- Informatie
- 10 januari 2025
Winterferljochting Skûtsje-Ea
Hjoed is de winterferljochting wer fan it skûtsje helle.Earder as oars omdat it skûtsje kommend wyke... Fierder lêze » -
- Informatie
- 10 januari 2025
Steun Team Eastermar voor Lokaal Loket
Raimondo (l) en Henk (r) gaan dit jaar deelnemen aan de Tour Alpine Multi Challenge. Deze tocht zull... Fierder lêze » -
- Informatie
- 09 januari 2025
Sinkhole op it Wytfean?
Op 'e hoeke fan de Seadwei en de Achtienenweg leit de dyk der mar raar by, it liket wol in sinkhole... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 23 september 2024
Drie Eastermarder talenten op een rij
In de afgelopen dagen werd zeiler Willem Wiersema (opnieuw) Nederlands kampioen in de ILCA7, kreeg E... Fierder lêze »