Afgelopen zondag 3 februari heeft het Zijwind Kwintet opgetreden in de kerkzaal op 't Heechsân. Zo'n 130 mensen hebben kunnen genieten van het unieke samenspel van hobo, klarinet, fluit, hoorn en fagot. Onder aanvoering van Jantine Postma (Eastermarder om utens) werd van tevoren verteld over de achtergrond van het muziekstuk. Bovendien werden met twee beamers steeds bijpassende beelden getoond.
De prachtige ambiance, de perfecte akoestiek, maar vooral het vakmanschap van de vijf dames zorgde voor een onvergetelijke namiddag voor de aanwezige muziekliefhebbers. Na afloop waren kenners van klassieke muziek en niet-kenners het unaniem eens: dit initiatief verdient een vervolg!
Dank gaat uit naar Jantine, Suzanne, Diane, Sabine en Evelien, maar ook de mensen van het beeld en geluid, de kaartverkoop en verdere ondersteuning.
Voor mensen die wel een kaartje hadden gekocht, maar onverhoopt verhinderd waren: bewaar uw kaartje goed, want het Zijwind Kwintet komt terug zodra de verbouwing is afgerond! U kunt dan uw kaartje alsnog gebruiken!
H. Tillema
Voorzitter 'Yn Aksje foar de Doarpstsjerke'
-
- Informatie
- 05 februari 2025
Gezocht Nieuwe Havenmeester
Voor het komende seizoen zijn wij opzoek naar een nieuwe havenmeester.Wat verwachten we: Iemand die... Fierder lêze » -
- Informatie
- 05 februari 2025
EA-Bloeiweek 2025
Na het geweldige succes van Eastermar Bloeit in augustus 2024 zetten we Eastermar opnieuw in bloei i... Fierder lêze » -
- Informatie
- 28 januari 2025
Verslag sponsordag 2025 van St. it Eastermarder Skûtsje
In de kantine van het nieuwe bedrijfspand Metalis van schipper Geale Tadema was vrijdag 17 januari d... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 januari 2025
Marnijs editie 47 tot en met 51
Reeds verschenen nummers van Dorpskrant Marnijs zijn digitaal via deze website te downloaden in PDF... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 23 september 2024
Drie Eastermarder talenten op een rij
In de afgelopen dagen werd zeiler Willem Wiersema (opnieuw) Nederlands kampioen in de ILCA7, kreeg E... Fierder lêze »