Op 6 november 2019 organiseert de Protestantse Gemeente Eastermar een avond voor boeren en burgers. Drie Eastermarders zullen hun verhaal vertellen: Henk van Dijk, Sjoukje Wiersema en Pier Jan Boersma. Wij hebben ze gevraagd om ons in woorden en beelden mee te nemen langs de vraag: ‘waar ben je als boer(in) grutsk op’. Uiteraard gaan we ook met elkaar in gesprek. En we eindigen de avond met een “nachtgedachte” van onze sprekers.
Om 19.30 uur is de deur open en beginnen we met de viering van de Dankdag voor Gewas en Arbeid in de kerkzaal. Ook is er gelegenheid om om 20.30 uur aan te schuiven. Dan is er koffie, thee en cake.
Om 20.45 begint de avond voor boeren en burgers.
De avond wordt gehouden in de Hege Stins, Torenlaan 12-14, Eastermar
Meer info via wmstougie@wxs.nl
Van harte welkom, Wim Stougie, Bert de Boer & Rieneke Kamminga.
-
- Informatie
- 05 februari 2025
Gezocht Nieuwe Havenmeester
Voor het komende seizoen zijn wij opzoek naar een nieuwe havenmeester.Wat verwachten we: Iemand die... Fierder lêze » -
- Informatie
- 05 februari 2025
EA-Bloeiweek 2025
Na het geweldige succes van Eastermar Bloeit in augustus 2024 zetten we Eastermar opnieuw in bloei i... Fierder lêze » -
- Informatie
- 28 januari 2025
Verslag sponsordag 2025 van St. it Eastermarder Skûtsje
In de kantine van het nieuwe bedrijfspand Metalis van schipper Geale Tadema was vrijdag 17 januari d... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 januari 2025
Marnijs editie 47 tot en met 51
Reeds verschenen nummers van Dorpskrant Marnijs zijn digitaal via deze website te downloaden in PDF... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 05 januari 2025
Esmae Naomi Bies in Finale Miss Universe Fryslân
Onze trots Eastermarder Esmae Naomi Bies zit in de finale van Miss Universe Fryslân! Esmae maakt kan... Fierder lêze »