De organisatie is overdonderd (en blij natuurlijk) door de grote belangstelling voor de inschrijving voor het Paardenspektakel.
Voor de menners is er nog voldoende ruimte maar de ruiterinschrijvingen zitten al helemaal vol. We hebben het aantal inschrijvingen al verhoogd van 60 naar 72. update: inmiddels is de inschrijving gesloten.
Mochten er minder dan 60 menners zich inschrijven, dan wordt dit aangevuld met ruiters van de wachtlijst.
Oar doarps- en ferieningsnijs:
-
- Informatie
- 20 mei 2022
Sicht op twa fleurige simmers
De ôfrûne wiken is troch in ploechje Eastermarders de basis lein foar in blom- en krûderiker oansjen... Fierder lêze » -
- Informatie
- 18 mei 2022
Marnijs zoekt nieuwe vormgever
De redactie van dorpskrant Marnijs is met spoed op zoek naar een nieuwe vormgever. Wie is er handig... Fierder lêze » -
- Informatie
- 16 mei 2022
Eastermar is...
... in doarp fol stekjes. Jo binne wolkom by de stekje-omstekkast ‘Pura Vida’ op ‘t Leech 3. Ruilje... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 mei 2022
Gezocht: Havenmeester
Per direct zijn we op zoek naar een nieuwe havenmeester. Wat verwachten we: Iemand die een week lang... Fierder lêze »
Ek nijsgjirrich:
-
- Informatie
- 12 september 2021
Eastermarruters Paarden Spektakel 2021
De organisatie van het Eastermarruters Paarden Spektakel kijkt terug op een zeer geslaagde dag. We m... Fierder lêze »