De koekactie van afgelopen vrijdag heeft bijna 600 euro opgebracht voor KWF-Alpe d'Huzes. Een geweldig bedrag waar ik persoonlijk heel tevreden mee ben.
Inwoners van Eastermar: bedankt en ook dank aan de vrijwilligers die mij geholpen hebben.
De koekactie is echter niet de enige actie want aanstaande Koninginnedag hebben we in Surhuisterveen op de vrijmarkt een Mega Ballonnenactie. We hopen daar 1000 ballonnen los te laten. De eigenaar van de ballon die het verst komt wint een reis naar Disneyland Parijs voor 4 personen. De kaartjes voor de ballonnen kosten 2 euro per stuk en je hebt er 3 voor 5 euro. De kaartjes zijn te koop bij 'Alles ûnder ien dak', slager Otte Boersma, Kapsalon Joukje en bij mijzelf (Buningwei 19).
Of u komt even langs bij de stand van saving-lives op de vrijmarkt in Surhuisterveen!
Tjeerd Dijkstra
-
-
- Informatie
- 14 maart 2025
De brêgewipper komt werom yn Eastermar
Ynienen stiet der in blau hokje by de Litsbrêge. It hokje is bedoeld as ûnderkommen foar de brêgewip... Fierder lêze » -
- Informatie
- 12 maart 2025
Uitnodiging TIP-wandeling
Het bestuur van TIP Eastermar Promoasje heeft in de februari-editie van de dorpskrant ‘Marnijs’ aang... Fierder lêze » -
- Informatie
- 10 maart 2025
EA-Bloeiweek 2025
Let op, eerder is foutief 12 februari als datum van de brainstormsessie genoemd. Dit moet zijn dinsd... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 14 januari 2025
Pubquiz tbv Alpe d'Huzes/KWF