Beste dorpsgenoten,
Allen hartelijk bedankt voor de steun als vrijwilliger, achterban en financiële steun voor het realiseren van de nieuwe locatie 'de Hege Stins' in Eastermar.
Er is op korte termijn een mogelijkheid om gratis een bezoek te brengen aan de prachtige modeltuinen van Harrie Boerhof in Dwingeloo. Vanaf juli weer € 7,- p.p. en in de herfst hoogstwaarschijnlijk voorgoed gesloten. Er is een groencentrum, restaurant en 30 modeltuinen te bezoeken. Een leuk uitje dat in april al in de krant werd aangekondigd. Ieder kan op eigen gelegenheid gaan en uitnodigen wie hij/zij wil.
Tot en met 30 juni gratis toegang, 10.00 - 17.30 uur (zondags gesloten)
Een vrijwilliger
-
- Informatie
- 14 juni 2025
Roxanne opent de deur van Meerzigt
Vanaf zondag 15 juni gaat Meerzigt weer open. Roxanne Wolters, afkomstig uit het Groningse Onderdend... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 juni 2025
Doarpsfeestbylden 20 jier lyn
Mei it doarpsfeest fan 2025 op komst alfêst bylden út 2005 om yn de stimming te kommen. Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 juni 2025
Brouwer&Brouwer BV verlengt hoofdsponsorschap skûtsje Ea
Brouwer & Brouwer BV heeft vrijdag 16 mei het sponsorcontract met 3 jaar verlengd.Hier zijn wij als... Fierder lêze » -
- Informatie
- 08 juni 2025
10 jier doarpskrante MARNIJS!
De doarpskrante bestiet dit jier 10 jier. Meikoarten falt yn hiel Eastermar it jubileumnûmer yn de b... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 06 november 2024
Waarneming huisarts
Beste patiënten, We hebben een roerige tijd achter de rug, doordat dokter Wiersema begin oktober onv... Fierder lêze »