Het Snertbarren op 29 januari was weer een groot succes. Naast de gezelligheid, de goede snert en de kampioenen heeft dit 'barren' het mooie bedrag van € 340,-- opgebracht. Afgelopen woensdag, 25 februari jl., heeft Jannes Hamstra namens de organisatie van het Snertbarren deze opbrengst overhandigd aan de voorzitter van de diaconie, Herman Koops. De diaconie was blij verrast met de aandacht voor haar werk en is zeer ingenomen met het bedrag van € 340,--. Zij zal, volgens de wensen van de organisatie van het Snertbarren, dit geld besteden aan hulp aan inwoners van Eastermar. Over de invulling van deze hulp verwijzen wij u naar het artikel zoals dat in de BREEDút nummer 2 jaargang 2011 is gepubliceerd.
De diaconie van de PKN gemeente Eastermar dankt alle ‘snertsieders’ voor hun culinaire inspanningen, de proevers voor hun bijdrage en de organisatie voor het feit dat zij aan de diaconie heeft gedacht. De gulle gift zal goed gebruikt worden!
Herman Koops (l) neemt de envelop van Jannes Hamstra(r) in ontvangst
foto: Saskia van den Berg
-
-
- Informatie
- 14 maart 2025
De brêgewipper komt werom yn Eastermar
Ynienen stiet der in blau hokje by de Litsbrêge. It hokje is bedoeld as ûnderkommen foar de brêgewip... Fierder lêze » -
- Informatie
- 12 maart 2025
Uitnodiging TIP-wandeling
Het bestuur van TIP Eastermar Promoasje heeft in de februari-editie van de dorpskrant ‘Marnijs’ aang... Fierder lêze » -
- Informatie
- 10 maart 2025
EA-Bloeiweek 2025
Let op, eerder is foutief 12 februari als datum van de brainstormsessie genoemd. Dit moet zijn dinsd... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 14 januari 2025
Pubquiz tbv Alpe d'Huzes/KWF