Terwijl de regen met bakken uit de hemel kwam, werd Eastermar overspoeld door emoties nadat bekend werd welk enorm bedrag één postcodelot waard bleek.
De climax van een bijzondere week.
De verhalen komen uiteraard later zoals de bijzondere initiatieven die nu al de kop op steken om de gemeenschap van Eastermar te beschermen.
Maar voor nu wil Eastermar de organisatie bedanken voor de enorm professionele organisatie!
Aan alles was gedacht, zelfs aan 1500 ponchos voor een verregend publiek.
Alle medewerkers van de Postcodeloterij, enorm bedankt!
Oar doarps- en ferieningsnijs:
-
- Informatie
- 04 december 2023
Snie-dronebylden, ek fan it Heechsân
De moarns fan 4 desimber 2023 wie Eastermar en omkriten bedobbe ûnder in moai laachje snie. Simon Bo... Fierder lêze » -
- Informatie
- 02 december 2023
Aktiviteiten Mienskipshûs De Kjellingen
Het is weer gezellig druk in het Mienskipshûs met klaverjassen, het 'itensiede mei Floor' en de acti... Fierder lêze » -
- Informatie
- 02 december 2023
Eastermar is...
...in twadde doarpsskûtsje: de Broekophâlder. Fierder lêze » -
- Informatie
- 01 december 2023
Eastermar in het gouden ochtendgloren
Simon Bosma hie syn drone al in pear dagen startklear stean foar in moai snie-sfearbyld boppe Easter... Fierder lêze »
Ek nijsgjirrich:
-
- Informatie
- 04 december 2021
Humberto Tan op 'e syk nei postkoadegelok
Is Eastermar noch mar krekt bekaam fan de komst fan Tom Waes, spaant Humberto Tan samar troch ús doa... Fierder lêze »