Voor zowel het bouwverkeer als de parkeermogelijkheden voor de omwonenden zijn diverse verkeersmaatregelen rondom het bouwterrein genomen. Een deel van de omwonenden aan 't Hof heeft een brief ontvangen van de gemeente waarin hen verzocht wordt zoveel als mogelijk gebruik te maken van de parkeervakken, dit om overlast over en weer te voorkomen.
Het bouwverkeer zal door middel van borden via het Harstepaed en ’t Hof worden geleid, waarbij nadrukkelijk verzocht wordt gebruik van ’t Leech zoveel als mogelijk te voorkomen.
Het bouwproces
Bouwgroep Dijkstra Draisma gevestigd in Bolsward en Dokkum is de hoofdaannemer van het project. De uitvoerder op het complex zal zijn: de heer Swart. Vanaf start sloop is hij aanspreekpunt voor de gang van zaken op en rondom de bouwplaats. Hij of zijn plaatsvervanger zullen vrijwel dagelijks aanwezig zijn.
Gedurende het bouwproces is het betreden van de bouwplaats is zonder toestemming van de uitvoerder (of voorman) niet toegestaan.
-
- Informatie
- 19 maart 2023
Wat stimt Eastermar by de Provinsjale Steaten en Wetterskip 2023
0p 15 maart 2023 hawwe de ynwenners fan Eastermar stimme kinnen foar de Provinsjale Steaten en it Wet... Fierder lêze » -
- Informatie
- 19 maart 2023
Fanfare Joost Wiersma brengt 22 maart de lente bij u thuis
Woensdag 22 maart komen we weer bij u langs met diverse kleuren viooltjes. We hopen u te kunnen vera... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 maart 2023
Nieuwe sponsors Eastermarder skûtsje
Stifting 'it Eastermarder Skûtsje' is erg blij met de komst van een aantal nieuwe sponsors! Age Terp... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 maart 2023
Verslag van de Ea skûtsjejûn in Eetcafé 't Breed
Vrijdag 10 maart was de Ea skûtsjejûn in Eetcafé 't Breed. Ondanks de hevige sneeuwval was er een goe... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 24 september 2022
It Mienskipshûs is iepen!
In grut tal Eastermarders wie nijsgjirrich ôfkaam op de útnûging fan de wurkgroep Soarch yn it doarp... Fierder lêze »