Er is door de provincie een behoeftepeiling gestart betreffende een glasvezelnetwerk t.b.v. een zeer snelle internetverbinding.
Denkt u dat er in Eastermar een dergelijke verbinding nodig is? Ga dan naar http://friesland.opglas.nl en geef op deze website - zonder verdere verplichtingen - aan dat een snelle internetverbinding voor ons dorp belangrijk is. Denk daarbij niet alleen aan uw eigen particuliere situatie maar ook dat snel internet voor de plaatselijke scholen, kerk en bedrijven belangrijk is.
Hoe meer mensen en bedrijven zich aanmelden, des te meer wordt de noodzaak van het aanleggen van een glasvezelnetwerk in Eastermar door de Provincie erkend!
Aanmelden is een kleine moeite, u ontvangt daarna een e-mail met een bevestigingslink.
-
- Informatie
- 20 mei 2022
Sicht op twa fleurige simmers
De ôfrûne wiken is troch in ploechje Eastermarders de basis lein foar in blom- en krûderiker oansjen... Fierder lêze » -
- Informatie
- 18 mei 2022
Marnijs zoekt nieuwe vormgever
De redactie van dorpskrant Marnijs is met spoed op zoek naar een nieuwe vormgever. Wie is er handig... Fierder lêze » -
- Informatie
- 16 mei 2022
Eastermar is...
... in doarp fol stekjes. Jo binne wolkom by de stekje-omstekkast ‘Pura Vida’ op ‘t Leech 3. Ruilje... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 mei 2022
Gezocht: Havenmeester
Per direct zijn we op zoek naar een nieuwe havenmeester. Wat verwachten we: Iemand die een week lang... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 14 mei 2022
Gezocht: Havenmeester
Per direct zijn we op zoek naar een nieuwe havenmeester. Wat verwachten we: Iemand die een week lang... Fierder lêze »