Het gaat weer gebeuren! Van donderdag 1 november 2012 tot 15 januari 2013 sparen voor een gratis boodschappenpakket van € 30,-.
Bij iedere € 10,- aan boodschappen krijgt u een stempel op een spaarkaart, 3 volle spaarkaarten geven recht op een doos GRATIS boodschappen ter waarde van € 30,-.
De volle kaarten kunnen ingeleverd worden van 15 januari tot 15 februari 2013, u krijgt dan het pakket gelijk mee. Een voorbeeldpakket staat in de winkel. Profiteer en geniet van wat 'Alles ûnder ien dak' u biedt.
Oar doarps- en ferieningsnijs:
-
- Informatie
- 05 februari 2025
Gezocht Nieuwe Havenmeester
Voor het komende seizoen zijn wij opzoek naar een nieuwe havenmeester.Wat verwachten we: Iemand die... Fierder lêze » -
- Informatie
- 05 februari 2025
EA-Bloeiweek 2025
Na het geweldige succes van Eastermar Bloeit in augustus 2024 zetten we Eastermar opnieuw in bloei i... Fierder lêze » -
- Informatie
- 28 januari 2025
Verslag sponsordag 2025 van St. it Eastermarder Skûtsje
In de kantine van het nieuwe bedrijfspand Metalis van schipper Geale Tadema was vrijdag 17 januari d... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 januari 2025
Marnijs editie 47 tot en met 51
Reeds verschenen nummers van Dorpskrant Marnijs zijn digitaal via deze website te downloaden in PDF... Fierder lêze »
Ek nijsgjirrich:
-
- Informatie
- 25 juni 2024
Dorpswinkel
Beste dorpsbewoners, Onlangs verscheen er een artikel in de dorpskrant betreffende sluiting van de su... Fierder lêze »