De meeste verenigingen en besturen hebben een persoonlijke uitnodiging gekregen maar voor alle zekerheid plaatsen we de aankondiging voor de presentatie van Studio Staalkaart ook op Eastermar.nl. Het kan nl. zijn dat niet de juiste persoon de uitnodiging heeft ontvangen.
Op deze presentatie worden drie zaken besproken:
1) 15 redenen om over te stappen op Google Drive.
Vervang het traditionele werken met Word en Excel door het werken 'in the Cloud'.
Deze presentatie is vooral interessant voor de penningmeester en secretaris van uw vereniging.
2) Social media berichten van verenigingen en Eastermar.nl
Wat kan de dorpswebsite voor uw vereniging betekenen?
3) Beeldmerk voor Eastermar
Het positieve imago van ons dorp kan gemakkelijk versterkt worden door het een gezicht te geven in de vorm van een 'kwaliteitstempel'. Dit stempel kan dan op elke activiteit 'geplakt' worden maar het kan ook gebruikt worden ter algemene promotie van Eastermar. In de presentatie worden de voordelen uitgelegd en hoe we e.e.a. willen realiseren.
Graag ontvangen we uw aanmelding van een afgevaardigde van uw vereniging via rienk@studiostaalkaart.nl voor 19 januari. Dit ivm het aantal te printen hand-outs.
We ontvangen u graag in Meerzigt op 21 januari om 20.00 uur.
In de PDF leest u de volledige uitnodiging.
-
- Informatie
- 29 maart 2023
Iterstún Eastermar
In de week van 20 -25 maart is begonnen met het planten in de Iterstún fan en foar it doarp. De kind... Fierder lêze » -
- Informatie
- 28 maart 2023
Edou Hamstra yn Omrop Fryslân dokumintêre
De Provinsjale Steateferkiezings binne achter de rêch, de útslach bekend. Krekt foar de ferkiezings... Fierder lêze » -
- Informatie
- 28 maart 2023
Harmonica Theo op it Breed
Takom sneon sil Theo Stelstra spylje op it Breed. Yn Ljouwert is er ferneamd as Harmonica Theo. Hy i... Fierder lêze » -
- Informatie
- 28 maart 2023
Reüny famylje Veltman
Dit binne de pakesizzers fan Simen Veltman, dy’t altyd yn Eastermar wenne hat. Hast alle pakesizzers... Fierder lêze »