Drie jaar geleden nam Foppe Antonides 'de Lits' over van Luitzen Antonides, na er een jaar aan de slag te zijn geweest om te kijken hoe het zou bevallen. Daarvoor werkte hij bij een bank, iets heel anders. Maar de watersportbranche en Antonides bleken een prima combinatie. In 2006 werd Foppe Antonides eigenaar en sinds kort woont hij boven de winkel, op het terrein van het bedrijf.
Afgelopen winter is er al een aantal steigers in de jachthaven vernieuwd (met dank aan de mooie ijsvloer, waardoor het werken aan de steigers veel makkelijker was). In de loop van de komende tijd wil Foppe Antonides het bedrijf verder moderniseren. Er zijn plannen voor een winterstalling in combinatie met een schilderloods. Hier zullen niet alleen de eigen klanten blij mee zijn maar ook leden van de watersportvereniging in het dorp kunnen hier gebruik van maken.
Daarna zijn de campingfaciliteiten aan de beurt
Wat niet verandert zijn de service en de reparaties aan binnen- en buitenboordmotoren. Monteur Rienk Rienksma is al jaren een begrip in de omgeving.
Meer info: www.delits.nl
-
- Informatie
- 20 mei 2022
Sicht op twa fleurige simmers
De ôfrûne wiken is troch in ploechje Eastermarders de basis lein foar in blom- en krûderiker oansjen... Fierder lêze » -
- Informatie
- 18 mei 2022
Marnijs zoekt nieuwe vormgever
De redactie van dorpskrant Marnijs is met spoed op zoek naar een nieuwe vormgever. Wie is er handig... Fierder lêze » -
- Informatie
- 16 mei 2022
Eastermar is...
... in doarp fol stekjes. Jo binne wolkom by de stekje-omstekkast ‘Pura Vida’ op ‘t Leech 3. Ruilje... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 mei 2022
Gezocht: Havenmeester
Per direct zijn we op zoek naar een nieuwe havenmeester. Wat verwachten we: Iemand die een week lang... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 18 februari 2022
Koade read yn Eastermar
Om 17.00 oere, krekt foar it waaralarm, mei lead yn 'e skuon nei bûten. Dat lead is wol nedich, it g... Fierder lêze »