In de maanden maart en april zal de strijd om de roerbakbokaal worden gestreden. Vele groente en fruitspecialisten uit heel Nederland zullen hun specialisme op het gebied van kant en klare roerbakmixen en stoofschotels dagelijks in de praktijk brengen.
Ook Hamstra`s groenten en fruit uit Eastermar zal aan deze wedstrijd deelnemen.
Dit bedrijf is op het gebied van kant en klaar gesneden producten reeds vele jaren een begrip. Gedurende de maand maart en april zal elke week een “roerbakmix” onder de aandacht van de klant worden gebracht.
De jury zal telkens onaangekondigd een bezoek aan de deelnemers brengen en een steekproef uit het roerbakassortiment nemen. Kwaliteit, smaak, originaliteit en presentatie en zijn belangrijke criteria voor de jury. Uit de deelnemers zullen bedrijven worden genomineerd voor de ROERBAKBOKAAL welke eind April zal worden uitgereikt.
De strijd om de roerbakbokaal wordt georganiseerd door de VAST-groep; een organisatie van acht toonaangevende groente en fruitgrossiers in Nederland.
-
- Informatie
- 15 juni 2025
Eastermar is...
...loftballontsjewaar De Ph-JEH kaam feilich del tichtby de pleats fan Jurjen de Jong oan de Heidbue... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 juni 2025
Roxanne opent de deur van Meerzigt
Vanaf zondag 15 juni gaat Meerzigt weer open. Roxanne Wolters, afkomstig uit het Groningse Onderdend... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 juni 2025
Doarpsfeestbylden 20 jier lyn
Mei it doarpsfeest fan 2025 op komst alfêst bylden út 2005 om yn de stimming te kommen. Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 juni 2025
Brouwer&Brouwer BV verlengt hoofdsponsorschap skûtsje Ea
Brouwer & Brouwer BV heeft vrijdag 16 mei het sponsorcontract met 3 jaar verlengd.Hier zijn wij als... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 30 mei 2024
'Alles ûnder ien dak' healjier langer iepen
De lûden yn it doarp gean de lêste wiken nergens oars mear oer as it sluten fan dé winkel. En mei dé... Fierder lêze »