Subsidie mogelijk voor dakbeschotisolatie
Zoals in de verschillende media te lezen was, is sinds kort het Energie(k)loket geopend. De gemeente Tytsjerksteradiel, de Rabobank, de Frieslandbank en 11 gecertificeerde bedrijven hebben de handen ineengeslagen volgens het MMM-principe (Meer Met Minder) om het Energie(k) Loket te realiseren. Een modelwoning uit de jaren '70 werd omgetoverd van energielabel G (zeer onzuinig) naar het A-label (energiezuinig).
Bouwbedrijf Swart uit Eastermar participeert ook in het Energie(k)loket en specialiseert zich in het isoleren van dakbeschot. Tot 31-12-11 zijn hiervoor nog subsidiemogelijkheden beschikbaar. Indien u een woning bezit, gebouwd voor 1992, dan kunt u hiervoor in aanmerking komen.
Kijk voor meer informatie op de website van Bouwbedrijf Swart en het Energie(k)loket.
-
- Informatie
- 14 juni 2025
Roxanne opent de deur van Meerzigt
Vanaf zondag 15 juni gaat Meerzigt weer open. Roxanne Wolters, afkomstig uit het Groningse Onderdend... Fierder lêze » -
- Informatie
- 14 juni 2025
Doarpsfeestbylden 20 jier lyn
Mei it doarpsfeest fan 2025 op komst alfêst bylden út 2005 om yn de stimming te kommen. Fierder lêze » -
- Informatie
- 11 juni 2025
Brouwer&Brouwer BV verlengt hoofdsponsorschap skûtsje Ea
Brouwer & Brouwer BV heeft vrijdag 16 mei het sponsorcontract met 3 jaar verlengd.Hier zijn wij als... Fierder lêze » -
- Informatie
- 08 juni 2025
10 jier doarpskrante MARNIJS!
De doarpskrante bestiet dit jier 10 jier. Meikoarten falt yn hiel Eastermar it jubileumnûmer yn de b... Fierder lêze »
-
- Informatie
- 06 juni 2025
Doarpsbelang freget jo help foar de nije doarpsfyzje
Eastermar moat in nije doarpsfyzje hawwe. Mar wat is dat eins, in doarpsfyzje? Dat is in plan dêr’t... Fierder lêze »