|
donderdag, 11 februari 2010 18:47 |
|
Onlangs hebben de kinderen van OBS De Bolster te Eastermar lege flessen ingezameld, waarbij de helft van de opbrengst bestemd is voor de slachtoffers van de aardbeving in Haïti.. In eerste instantie was deze flessen-actie opgezet om een bijdrage te leveren aan een kindertehuis in Zuid-Afrika. Op school was de afgelopen weken aan dit thema veel aandacht besteed, maar i.v.m. de aarbeving op Haïti werd besloten de opbrengst te verdelen over deze beide projecten. In totaal werden er door de Bolster-kinderen maar liefst 699 flessen ingezameld. In optocht werden de lege flessen ingeleverd bij de plaatselijke supermarkt.
Op de foto: Kinderen van de Bolster onderweg naar de supermarkt met de ingezamelde flessen.
 |
|
|
dinsdag, 09 februari 2010 21:59 |
|
Afgelopen vrijdag 5 februari was er een playbackshow voor 16 jaar en ouder in Eetcafe ’t Breed. De aanmeldingen vielen iets tegen maar de optredens waren boven verwachting. De organisatie was in handen van Minne Okkema en Eelke Hoeksta was de presentator.

|
|
Lees meer...
|
|
maandag, 08 februari 2010 18:36 |
|
Ook in Eastermar leven de mensen enorm mee met de ramp in Haïti! De afgelopen week hebben de kinderen van basisschool "De Balsemyn" allerlei klusjes gedaan om zo geld te verdienen voor de mensen in Haïti. Van afwassen, stofzuigen, sneeuwruimen tot autowassen, er was genoeg te doen! De 140 leerlingen hebben dan ook enorm hun best gedaan want er is een bedrag van maar liefst € 2170,20 verdiend! Een geweldig bedrag dat we kunnen bijschrijven op giro 555!
Met vriendelijke groet,
Egbert Schilstra Directeur De Balsemyn |
|
maandag, 01 februari 2010 20:46 |
|
Ik ben Thandeka, uit Zuid Afrika. I was an exchange student in the her 2006. Mijn gast familie was Jan en Atsie Boersma, Seadwei. I just wanted to greet all you happy people from Eastermar. From the bakker and the spar I used to help work at. I appreciate you all and miss you. To my host family, Boersma, you're the greatest! I miss the CJF, patat met pindasaus, rodekool, kroket, hashee, het fietsen, streetdance, sneew, etc. I miss Holland. To everyone who knows me, I've not forgotten you. Aukje and Atsie, you made me feel very cared for. I'm still grateful even today. Heel veel success!
Groetjes uit Zuid Afrika
Thandeka Dank u! |
|
maandag, 01 februari 2010 13:28 |
|
Omdat it winterwaar fan gjin ophâlden wit, binne nije snie-, iis- en winterfoto's wer tige wolkom yn febrewaris.
Alle foto's komme wer yn ien winterbyldenferslach te stean. De earsten binne al wer te besjen yn winterbylden feb. 2010.
 foto Saskia van den Berg
|
|
|
|
|
<< Start < Vorige 1 2 3 Volgende > Einde >>
|
|
Pagina 1 van 3 |